Mamak arçelik yetkili teknik servis

Kategori : Blog
Görüntülenme : 1286
Tarih : 18/06/2022
Mamak arçelik yetkili teknik servis

Mamak arçelik yetkili teknik servis

Mamak Arçelik servisi, Arçelik markasının makinelerinde meydana gelen arızaların tespiti ve onarımlarını yapar. Arçelik servisleri, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi tüm ürünlerle ilgilenir. Mamak Arçelik teknik servisi ile iletişime geçtiğinde makinelerin garantisi olup olmaması yönünde bilgi vermelisiniz.Servis personelleri, makineleri inceleyerek öncelikle arıza tespiti yapar. Arıza tespitine göre onarım süreci ve ücretleri hakkında bilgiler verilir.

Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Dünya markası olan Arçelik, beyaz eşya sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. 40’ın üzerinde ülkede satış yapan firmanın birçok bölgede teknik servisi bulunur. Teknik servisler, makinelerin arızalarını tespit etme ve onarma yetkilerine sahiptir. Teknik servis ile iletişime geçmek için web adresinde yer alan numaraları kullanabilirsiniz.

Mamak Arçelik beyaz eşya servisi, markanın birçok ürünü ile ilgilenmektedir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve küçük ev aletleri gibi ürünleri mevcuttur. Bu ürünlerde meydana gelen arızalar için teknik servislerle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik servislerinin iletişim numaraları üzerinden şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür. Makineler ve arızalarına göre uzman bir ekip gönderilir. Mamak Arçelik servisi yetkilileri, ilk aşamada arızaların tespitini yapmaktadır. Daha sonra yaşanan arızanın giderilmesi için onarım çalışmaları yapılabilir.

Mamak Arçelik buzdolabı servisi, diğer beyaz eşyalar için de ulaşabileceğiniz servis hatlarından biridir. Makinelerde meydana gelen herhangi bir arızayı, firmanın teknik servislerine iletmelisiniz. Arçelik teknik servisi, ürünün garantili olması halinde arıza tespiti için ücret almaz. Onarım çalışmalarında ödemeniz gereken ücretler farklılık gösterir.

Arçelik markasından aldığınız ürünlerin arızalanması halinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, en yakın teknik servis yetkililerine arıza bildirimi yapar. Makine tamirlerinin evde yapılması mümkünse değişim olmaz. Garantili ürünlerin tamir edilmeyen arızalarında yeni ürünlerle değişimi sağlanır.

Arçelik Servisi Mamak

Arçelik kökenli olan ve Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Garantili ürün satışı yapılır. Satın alınan ürünlerde meydana gelen birçok arıza, garanti kapsamında değerlendirilir. Garantili ürünler için arıza tespiti ve onarım çalışmalarında ücretler daha düşüktür. Arçelik servislerine arıza bildirimlerini hafta içi yapabilirsiniz. 08:00 ile 18:00 saatlerinde arasında çalışır.

Mamak Arçelik buzdolabı servisi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşyaların arızalarının anlaşılması için verdiğiniz adrese uzman ekipler gönderilir. Ekiplerin incelemeleri sonucunda arızanın kaynağı anlaşılır ve tamir aşamalarına karar verilir.

Mamak Arçelik teknik servisi, beyaz eşyaların arızalarını tespit etme ve tamirlerini yapma görevlerine sahiptir. Beyaz eşyaların tamirleri, çıkarılmadan, ev içerisinde yapılabilir. Arızalara göre ödemeniz gereken onarım ve tamir ücretleri değişiklik göstermektedir.

Mamak Arçelik servisi ile iletişime geçtiğinizde eşyaların garantileri hakkında bilgi vermelisiniz. Garanti kapsamında değerlendirilen arızalar için ücret alınmaz. Bu arızalar tespit edildiğinde firma ücretsiz destek almanıza imkan sağlamaktadır. Bu hizmeti, yakın teknik servislerle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servisi Mamak

Mamak Arçelik buzdolabı servisi ve çamaşır makinesi gibi eşyaların servisleri ayrıdır. Teknik servis, her eşya için profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Servis hizmeti almanız için öncelikle teknik servislerle iletişime geçmeniz gerekir. Eşyalarda meydana gelen arızalar hakkında bilgi vermelisiniz. Aynı zamanda garanti belgesi ve süresi hakkında da bilgiler vermelisiniz. Garantisi olan eşyalar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Mamak Arçelik teknik servisi ile iletişime geçtiğinizde evinizde arıza tespiti için bir ekip gönderilir. Arıza tespitlerinin sağlanması ardından tamir ve onarımları da teknik servis tarafından yapılmaktadır. Mamak Arçelik servisi hizmetini, hafta içi her gün alabilirsiniz. Pazartesi ve Cuma günleri, 08:00-18:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İşlem Sonucunu Giriniz