Klima Servisi 0505 581 42 81

Ankara Klima Servisi

Klima Servisi 0505 581 42 81

Ankara Klima Servisi klima arıza, klima bakım, klima temizleme gibi birçok alanda tüm model cihazların sorunlarını çözmek için Ankara'nın tüm bölgelerine servisi vardır.

Ankara Klima Servisi


Genel kapsamda Ankara klima servisi olarak tüm Ankara ve ilçelerinde alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmetler vermeye devam ediyor.

Klimalarınızda yaşamış olduğunuz arızaları en ince detayına kadar inceleyip çözüme ulaştıran firmamız, ekip kadrosu personel seçimlerinde de kişileri gerekli eğitimlerden geçirerek, klimalarınızın arıza durumları için yeterli gördüğü personeller ile çalışmalarını devam ettirir.

Klima tamir, bakım ve onarım işlemleirnizde hiçbir hataya yer vermeyen firmamız, tüm arıza durumlarınıı sorunsu bir şekilde çöüme kavuşturur.

Bu anlamda klima arıza, bakım ve onarım işlemleriniz için görevli olan personellerimiz farklı sınıflara ayrılarak, klimalarınıın tamir va bakım işlemlerini yapar.

Çalışma ortamları ve sınıfları farklı olan personellerimi, bu alanda eğitimini almış ve sertifika sahibi olduklarından gönül rahatlığı ile firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ankara Klimacı


Klimalarınız yaz ve kış ayları fark etmeksizin sıklıkla kullanılan beyaz eşya gruplarına girer. Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarından kurtulmak için kullanmış olduğumuz kliamları, kış mevsiminin zorlayıcı soğuklarında ısınmak için de sıklıkla kullanırız.

Klimalarımızın bu denli sık kullanıma sahip oması, zaman zaman çeşitli arızaların ortaya çıkmasına da neden olmuştur.

Klimalarınızda yaşamış olduğunuz arızaları kendi imkanlarınız ile çözüme kavuşturmanı mümkün olmadığından, mutlaka klima teknik servisinden destek almanız gerektiğini unutmayınız.

Klimalarınız için yedek parça desteğini en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan firmamız, ev ya da işletmelerinizde bulunan tüm marka klimalarınızın tamir işlemlerinde yanınızda olmaya devam ediyor.

Özenli ve düzenli bir şekilde hizmet veren Ankara klimacı firmamız, alanında uzman ve bilgin teknik ekip kadrosu ile hizmet veriyor.

Klimalarınıın tamir işlemlerinde sınır tanımıyor, mekanik problemlerinizi çözüme kavuşturuyor ve ihtiyacınız olan yedek parçalarınızı en kısa süre içerisinde temin edebiliyoruz.

Ankara Klima Tamiri


Klima tamir, bakım ve onarım sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin klimalarında yaşanan sorunları en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Ayrıca, Ankara klima tamiri işlemlerinde öncü olan firmamız, klimalarınıın çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkardığı arızalarda sizlerin mağduriyet yaşamaması adına en iyi hizmetleri veriyor.

Klimalarınızda yaşadığınız arıza durumları için bizleri 7/24 arayabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Firma çalışanlarımız, klimalarınızda yaşanan arızaları sizlerden dinleyecek ve bu alanda uzman olan ekip arkadaşlarımızı belirttiğiniz adrese yönlendirecektir.

Adresinize gelen ekiplerimiz, klimalarınızın arıza tespitlerini yapar ve gerekli olan yedek parça temininde de sizlere yardımcı olur. Ankara ve ilçelerinde tüm klima tamir, bakım ve onarım işlemlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz.

Klima Arıza Nedenleri


Son yıllar da klimaların sık kullanıma sahip olması, klimaların arıza durumlarının d abirçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkmasına neden olmuştur. Öyle ki klimalarınıza yaşamış olduğunu arıza durumlarını bazen kendi imkanlarınız ile çözüme ulaştırmış olsanı da bazen mutlaka bir teknik ekipten destek almanızı gerektirebilir.

Klimalar genellikle klimaya bağlı olan elektrik kablosunda deforme ve kopukluk olması, anakart sorunu, kumanda problemi, klima kumanda pilinin bitmesi, sigorta ya da on-off anahtar düğmesinin arızalanması, sensör ve diplay kartının arızaya geçmesi, klima gazının bitmiş olmasına bağlı olarak ciddi arızalar ortaya çıkarabilir.

Klimalarınızda yaşamış olduğunuz bu arıza durumlarını çözüme kavuşturmadığınızda, klimalarınıın tamamen bozulması gibi tamir mümkün olmayan problemler ortaya çıkar.

Klima Neden Hava Üflemez?


Klimaların yazın soğuk kış mevsiminde de soğuk hava verebilmesi için mutlaka filtrelerinin temiz olması gereklidir. Klima içerisinde bulunan filtrelerin temiz olması, hava akışının kolaylıkla sağlanmasını ve işlevini sorunsu bir şekilde yürütebilmesini sağlar.

Firma personellerimi klima tamir, bakım ve onarım işlemleri sırasında, tıkalı olan filtrelerinizin temilik işlemlerini de yapacaktır.

Ayrıca klima boru hatlarında olan veya ortaya çıkma olasılığı olan problemleri de çözüme kavuşturur. Firmamız tarafından yapılan işlemlerini, garanti kapsamında olup siz değerli müşterilerimiz için avantaj sağlayacaktır. Firmamızı dilediğiniz her an arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.